» » » » Defne Samyeli ve Recep Tayyip Erdoğan için tuhaf iddia!

Defne Samyeli kimdir ? Defne Samyeli ve Recep Tayyip Erdoğan için çarpıcı iddia. Twiter'da Recep Tayyip Erdoğan ve Defne Samyeli için ne yazıldı.

Defne Samyeli ve Recep Tayyip Erdoğan için çarpıcı iddia. Twiter'da Recep Tayyip Erdoğan ve Defne Samyeli için ne yazıldı.

Twitter'da yazılan iddialara göre Recep Tayiip Erdoğan ve spiker Defne Samyeli arasında muta nikahı kıyıldığı yazılıyor. 

İstanbul doğumlu Türkiye'nin önemli haber sunucularından biri olan Defne Samyeli'nin dinleme kayıtlarında isminin olması merak konusu olmuştu. Sosyal Medyada yer alan bazı iddialara göre Defne Samyeli ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan arasında bazı görüşmeler gerçekleştirilmiş.Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet'in kurumlarına ve yargıya güvendiğini belirten Samyeli, avukatının" dinlemelerin yasal olup olmadığını" araştırdığını belirtti. Samyeli ayrıca dinlemelerin yasal olmaması durumunda "röntgencilik" olacağını da sözlerine ekledi. 

DEMOKRATHABER/İDEAHAYAT Hayri günel

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ, MADDE 19: "Herkesin fikir ve anlatım özgürlüğüne hakkı vardır; bu hak; fikirlerinden ötürü rahatsız edilmemek, ülke sınırları sözkonusu olmaksızın bilgi ve görüşleri her yoldan aramak, almak ve yaymak özgürlüğünü kapsar"... HABER ALMA HAKKI BİR "İNSAN HAKKI"DIR VE ANAYASAYLA GÜVENCE ALTINA ALINMIŞTIR... HALKIN HABER ALMA HAKKI ENGELLENEMEZ! ENGELLEMEK SUÇTUR!
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

H2OKİTAP... YENİ... ÇOK YENİ... H2OKİTAP... YENİ... ÇOK YENİ...